Pracuj ze mną 1:1

Pomagam zatrzymać się, wysiąść na chwilę z pędzącego pociągu, którym przemierzasz swoje życie i rozejrzeć się po Twojej codzienności osobistej i zawodowej, bo wzajemnie na siebie wpływają.

Dlaczego tak bardzo podkreślam znaczenie codzienności? Bo bardzo wierzę, że nie przyszliśmy na ten świat, żeby żyć od weekendu do weekendu lub od wakacji do wakacji. Że życie dzieje się tu i teraz, a nie za chwilę czy za dwa tygodnie. Że można robić to, co daje satysfakcję i jednocześnie robić to z szacunkiem dla siebie i uwzględniając swoją indywidualność i potrzeby, które z niej wynikają.  Dlatego zaczynam od tego, o jakim życiu marzysz, a potem znajdziemy najlepszą dla CIEBIE drogę do tego celu. 

Zapraszam Cię do podróży Ku Sobie, jeśli

  • Masz już dość przebiegania przez życie i marzysz o tym, żeby działać z większą lekkością, w swoim rytmie i wybierać to, co dla Ciebie ważne?
  • Coś Cię uwiera w twoim miejscu pracy. Czujesz, że chciałabyś robić coś bliższego twojemu sercu, ale nie wiesz w jakim kierunku pójść lub myślisz, że nie jesteś wystarczająca? 
  • Prowadzisz swój własny biznes, ale gdzieś utykasz i Twoje działania nie przynoszą zamierzonego efektu?

Sprawdzimy dokąd zmierzasz i czy to aby na pewno Twój kierunekzbadamy, o czym informują Cię twoje marzenia na głębokim poziomie.

Zauważysz, co sprawia, że działasz w określony sposób. 

Wybierzesz to, co działa i przybliża Cię do Twojego celu i daje poczucie sensu oraz pożegnasz to, co nie wspiera Cię już w budowaniu codzienności, o jakiej marzysz – np. perfekcjonizm i niewspierające przekonania 

Określisz czego TY chcesz i zaczniesz te swoje potrzeby uwzględniać.  

Otworzysz się na swoje emocje i zaczniesz się z nimi zaprzyjaźniać, żeby wykorzystywać informacje, jakie niosą dla własnego dobra. 

Nauczysz się zarządzać swo energią, aby działać skuteczniej, a nie więcej i dbać o siebie na co dzień. 

Rozbudzisz uważność.

Jednorazowa sesja jest pomocna jeśli szukasz wsparcia w rozwiązaniu lub domknięciu konkretnego problemu i wewnętrznie jesteś na to gotowa. Pakiety sesji to indywidualne programy rozwojowe – pogłębiają pracę, pozwalają zdobyć narzędzia i umiejętności do nawigowania w codzienności.

Towarzyszę Ci, wspieram, motywuję i inspiruję w Twojej Drodze Ku Sobie. 

Otrzymujesz spersonalizowane ćwiczenia i pytania do pracy między sesjami.

Czas trwania: 80 minut 

Chcesz o coś dopytać?

Napisz lub zadzwoń do mnie i umów się na 20 minutową bezpłatną konsultację.

Opinie
Bardzo dziękuję i z całego serca polecam sesje z Joanną. Jej empatia, wiedza i zrozumienie buduje bezpieczną atmosferę, która pozwala wejść w sedno trudności. Asia w bardzo kompetentny i czujny sposób pilnuje przestrzeni procesu coby go domknąć i wysycić, a nie odhaczyć czy przejść szybko do innego tematu. Asia pomogła mi nazwać wiele rzeczy/mechanizmów/części co poszerzyło moją świadomość i umożliwiło uprządkować chaos panujący w mojej głowie. Asia robi przestrzeń na człowieka i jego emocje, nie ma przy niej uczucia, że „głupio” coś powiedzieć czy zrobić, wszystko może przy niej wybrzmieć. Co więcej bardzo sobie cenię wspólne po-sesyjne podsumowanie i zebranie w całość tego wszystkiego co się zadziało, plus opis krok po kroku całego procesu, dzięki temu zabrałam ze sobą narzędzia, które dla mnie działają i które mogę wykorzystać na co dzień. Dziękuję ❤️
Barbara Myszka

Inwestycja :

1 sesja: 350 zł brutto

pakiet 3 sesji: 870 zł brutto (290 zł brutto/ sesja)

pakiet 6 sesji: 1380 zł brutto (230 zł brutto/sesja)

Terminy ustalamy indywidualnie poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jeśli potrzebujesz o coś dopytać zapraszam Cię na bezpłatną 20 minutową konsultację online.

Jeśli po jednej sesji zdecydujesz się na dłuższą współpracę opłacona kwota zostanie wliczona do pakietu.

Zrób pierwszy krok Ku Sobie

Pobierz workbook i odkryj, co możesz zrobić już dziś, aby wybierać siebie codziennie