Pracuj ze mną 1:1

Mam na imię Asia

Jeśli dotarłaś tutaj to podobnie jak ja wierzysz, że nie przyszliśmy na ten świat, żeby żyć od weekendu do weekendu lub od wakacji do wakacji. Że życie dzieje się tu i teraz, a nie za chwilę czy za dwa tygodnie. Gdzieś głęboko  w sobie czujesz głos, który szepcze, że możesz robić to, co daje Ci satysfakcję i jednocześnie robić to z szacunkiem dla siebie i uwzględniając swoją indywidualność i potrzeby, które z niej wynikająDlatego zaczynam od tego, o jakim życiu marzysz, a potem znajdziemy najlepszą dla CIEBIE drogę do tego celu. 

Pomogę Ci zatrzymać się, wysiąść na chwilę z pędzącego pociągu, którym przemierzasz swoje życie i rozejrzeć się po Twojej codzienności osobistej i zawodowej, bo wzajemnie na siebie wpływają.

Zapraszam Cię do podróży Ku Sobie, czyli na indywidulny i dostosowany do twoich potrzeb program rozwojowy online

Sprawdzimy dokąd zmierzasz i czy to aby na pewno Twój kierunekzbadamy, o czym informują Cię twoje marzenia na głębokim poziomie.

Zauważysz, co sprawia, że działasz w określony sposób i jak wpływa to na Twój poziom energii życiowej i satysfakcji . 

Wybierzesz to, co działa i przybliża Cię do Twojego celu i daje poczucie sensu oraz pożegnasz to, co nie wspiera Cię już w budowaniu codzienności, o jakiej marzysz – np. perfekcjonizm i niewspierające przekonania 

Określisz czego TY chcesz i zaczniesz te swoje potrzeby uwzględniać.  

Otworzysz się na swoje emocje i zaczniesz się z nimi zaprzyjaźniać, żeby wykorzystywać informacje, jakie niosą dla własnego dobra. 

Nauczysz się zarządzać swo energią, aby działać skuteczniej, a nie więcej i dbać o siebie na co dzień. 

Rozbudzisz uważność.

Jednorazowa sesja jest pomocna, jeśli szukasz wsparcia w rozwiązaniu lub domknięciu konkretnego problemu i wewnętrznie jesteś na to gotowa.

Indywidualny program rozwojowy to proces, w którym otrzymujesz moje pełne wsparcie w procesie zmiany oraz narzędzia do pracy własnej po zakończeniu procesu. Możesz skorzystać z dwóch opcji:

  1. Spotykamy się 9 razy w ciągu 3 miesięcy. Każde spotkanie trwa 90 minut.
  2. Spotykamy się 12 razy w ciągu 4 miesięcy. Każde spotkanie trwa 90 minut.

Zaczynamy od omówienia warunków współpracy i ustalenia Twojego celu. Po każdym spotkaniu otrzymujesz spersonalizowane ćwiczenia, zadania i pytania do pracy własnej pomiędzy sesjami. W trakcie programu pozostajemy w kontakcie mailowym lub z wykorzystaniem innego środka komunikacji. Towarzyszę Ci i wspieram Cię na każdym odcinku, jednak To Ty i Twoje potrzeby są dla nas kompasem w tej podróży.

Czujesz, że już czas wyruszyć w podróż, dzięki której będzie więcej Ciebie w Tobie i w Twojej codzienności?

Umów się na bezpłatną rozmowę podczas, której wsłuchamy się w to, z czym się mierzysz, nazwiemy co powstrzymuje Cię przed kolejnym krokiem ku życiu i pracy o jakiej marzysz. 

Opinie
Bardzo dziękuję i z całego serca polecam sesje z Joanną. Jej empatia, wiedza i zrozumienie buduje bezpieczną atmosferę, która pozwala wejść w sedno trudności. Asia w bardzo kompetentny i czujny sposób pilnuje przestrzeni procesu coby go domknąć i wysycić, a nie odhaczyć czy przejść szybko do innego tematu. Asia pomogła mi nazwać wiele rzeczy/mechanizmów/części co poszerzyło moją świadomość i umożliwiło uprządkować chaos panujący w mojej głowie. Asia robi przestrzeń na człowieka i jego emocje, nie ma przy niej uczucia, że „głupio” coś powiedzieć czy zrobić, wszystko może przy niej wybrzmieć. Co więcej bardzo sobie cenię wspólne po-sesyjne podsumowanie i zebranie w całość tego wszystkiego co się zadziało, plus opis krok po kroku całego procesu, dzięki temu zabrałam ze sobą narzędzia, które dla mnie działają i które mogę wykorzystać na co dzień. Dziękuję ❤️
Barbara Myszka

Inwestycja :

Pojedyncza sesja: 440 zł brutto

Program trzymiesięczny: 3300 zł

Program czteromiesięczny: 4400 zł brutto

Terminy ustalamy indywidualnie poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jeśli po jednej sesji zdecydujesz się na dłuższą współpracę opłacona kwota zostanie wliczona do ceny programu.

Informacje techniczne:

Spotykamy się online poprzez aplikacje Google Meet. W przypadku korzystania z telefonu niezbędne jest pobranie aplikacji. W przypadku korzystania z komputera wystarczy wejść na spotkanie poprzez przesłany przeze mnie link. 

Zrób pierwszy krok Ku Sobie

Pobierz workbook i odkryj, co możesz zrobić już dziś, aby wybierać siebie codziennie