Podcast
Tutaj posłuchasz podcastów o odkrywaniu siebie, działaniu i tworzeniu życia z uważnością na siebie. Mam nadzieję, że historie które tu usłyszysz będą dla Ciebie inspiracją i wsparciem. Rozgość się, weź kubek ciepłej herbaty i zrób pierwszy krok Ku Sobie.
Podcast. Odcinek 22. O językowym obrazie świata, czyli jak słowa, których używamy wpływają na naszą codzienność i pomagają poznawać siebie. Rozmowa z z Agnieszką Skórzewską-Skowron historyczką literatury, teolożką, redaktorką i autorką, twórczynią marki Wianki Słów
Zwracasz uwagę na słowa? Dla mnie są skarbnicą wiedzy o sobie i o innych. Wierzę, że słowa są ważne, bo jak pisze Brené Brown, kiedy brakuje nam słów na opisanie naszych doświadczeń trudno nam nadać im znaczenie. Ale też postrzegamy świat w kategoriach językowych, a więc to jakich słów używasz wpływa na to jak doświadczasz rzeczywistości – możesz walczyć albo się rozwijać, możesz nurzać się w bagnie albo czule obejmować opuszczone części siebie.
Dlatego do kolejnego odcinka zaprosiłam Agnieszkę Skórzewską -Skowron- historyczkę literatury, teolożkę, redaktorkę i autorkę, która tworzy markę Wianki Słów.
A o czym konkretnie posłuchasz?
- co to jest językowy obraz świata i jakie ma znaczenie na co dzień
- dlaczego warto zaciekawić się słowami, czyli jak świadomość słów, naszej relacji z nimi, reakcji jakie wywołują wpływa na relacje i działanie oraz jak wspiera w procesie rozwojowym
- jak autentyczność pomaga się nie wypalić – na podstawie autentycznego pisania
- jak wykorzystywać literaturę do poznawania siebie
- o pierwotnym znaczeniu słowa szkoła.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 21. Wypalenie i menopauza - co mają ze sobą wspólnego? Rozmowa z Luizą Jałowiecką, konsultantką Ajurwedyjską i instruktorką jogi.
Brak energii, uczucie zmęczenia mimo, że nic jeszcze tak naprawdę nie zrobiłaś, bezsenność, trudności z zapanowaniem nad emocjami, brak poczucia sensu, bezsilność, problemy z pamięcią i koncentracją mogą być nie tylko objawami wypalenia zawodowego, ale również menopauzy. Ale też zmiany fizjologiczne zachodzące w organizmie w okresie okołomenopauzalnym mogą znacznie przyczyniać się do wypalenia. A to z kolei bezpośrednio przekłada się na jakość pracy i poziom satysfakcji niezależnie czy pracujemy na etacie czy prowadzimy własny biznes. Dlatego do kolejnego odcinka podcastu zaprosiłam Luizę Jałowiecką z Kobieca Prawda, która pomaga kobietom w okresie okołomenopauzalnym zadbać o siebie w tym wymagającym i jak się okazuje dość długim okresie życia w naturalny sposób z pomocą jogi i Ajurwedy. Rozmawiamy o objawach, przyczynach, sposobach na wspieranie siebie, bo zrozumienie tego co się z nami dzieje pomaga nam siebie i nasz stan zrozumieć, zaakceptować i skutecznie sobie pomóc. Serdecznie zapraszamy do posłuchania:)
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 20. Jak zadbać o ciało, kiedy doświadczasz wypalenia? Rozmowa z dietetyczką Katarzyną Strzelczyk.
Lubię patrzeć na problemy kompleksowo, bo wiem, że właściwa diagnoza jest kluczem do skutecznego rozwiązania. Chroniczne zmęczenie i wypalenie może mieć różne źródła, nie tylko te zewnętrzne. To jak dbamy o swoje ciało, czym je karmimy ma ogromny wpływ na poziom naszej energii życiowej i samopoczucie, dlatego tym razem zapraszam Cię do posłuchania rozmowy z ekspertką – psychodietetyczką, dietetyczką kliniczną, konsultantką psychoterapii pozytywnej w spektrum Autyzmu, Terapeutką Cichych Ustawień Berta Hellingera. Posłuchasz o tym:
- co jedzenie ma wspólnego z reakcją stresową organizmu
- jakie czynniki związane z ciałem i naszą biologią mogą przyczyniać się do chronicznego zmęczenia
- jak się odżywiać, aby mieć więcej energii
- jakie badania wykonać, kiedy odczuwamy chroniczne zmęczenie i dlaczego.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 19. Jak odnaleźć (i nie zgubić) siebie w podróży? Droga Ku Sobie Barbary Niezgody-Karaś
Kiedy po raz pierwszy usłyszałam historię Drogi Ku Sobie Barbary Niezgody- Karaś natychmiast zaprosiłam ją do rozmowy. Jest to historia żywcem jak z Alchemika Coelho – kiedy bohaterowie postanawiają wyruszyć w podróż (dosłownie) Wszechświat zaczyna im dmuchać w żagle. I jak w Alchemiku, odwiedzając nieznane lądy znajdują swój skarb – siebie i swoją ścieżkę serca.
Zapraszam Cię do posłuchania rozmowy z Basią, która obecnie tworzy markę Ajurweda w Podróży i pomaga kobietom często podróżującym służbowo i pasjonatkom podróżowania nie zgubić siebie w zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach podróży.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 18. Burzymy mity: czy etat zawsze jest bezpiecznym rozwiązaniem i czy wiek determinuje możliwość zmiany zawodowej i sięganie po marzenia? Rozmowa z Ewą Żak-Lisewską.
Zapraszam Cię do wysłuchania kolejnej inspirującej historii. Tym razem moją gościnią jest Ewa Żak-Lisewska, właścicielka studia treningowego Nova SQUAD w Krakowie, trenerka personalna, dietetyczka, pomysłodawczyni i twórczyni inicjatywy dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym Na Pełnej Pauzie. Mama i pasjonatka wspinaczki sportowej. Ewa angażuje się również w akcję #Kariera50plus.
Zaprosiłam Ewę ponieważ jej historia burzy dwa mity. Po pierwsze, że etat zawsze jest bezpiecznym rozwiązaniem (i dlatego warto mieć zawsze jakiś plan B). Po drugie, że wiek w jakikolwiek sposób determinuje nasze możliwości rozwoju zawodowego. Dla mnie jest to też historia o dążeniu do marzenia, wytrwałości i determinacji. Ja sama bardzo jej potrzebowałam i mam nadzieję, że i Ty skorzystasz. Posłuchasz o:
- sposobach radzenia sobie w stresującym środowisku pracy
- wykorzystywaniu swojego doświadczenia zawodowego i życiowego w budowaniu nowego zawodu i wspieraniu innych (Ty też je masz! 🙂)
- wyzwaniach na drodze początkującego przedsiębiorc
- potrzebach kobiet w wieku okołomenopauzalnym i dlaczego tak ważne jest, aby o nie zadbać (wiek okołomenopauzalny zaczyna się po 35 roku życia, więc sprawdź, czy aby na pewno cię jeszcze nie dotyczy)
- inicjatywie Kraków #Kariera50 plus – Dzień otwarty odbędzie się 28 maja we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego od 10.00 do 17.30. Będzie można porozmawiać ze specjalistami, skorzystać z praktycznych wskazówek na temat szukania pracy, pisania CV, pokonywania lęków i obaw.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 17. Jak zaufanie do siebie i swojej drogi pomaga w procesie zmiany, prowadzeniu biznesu i życiu. Rozmowa z Justyną Kwiatkowską.
W tym odcinku rozmawiamy o zaufaniu – zaufaniu do siebie, do własnej drogi, Wszechświata w zmianie, budowaniu biznesu i życiu w ogóle. Zaprosiłam Justynę Kwiatkowską, bo nie znam drugiej osoby, u której obserwowałabym taki stopień zaufania.
O czym posłuchasz?
- Skąd się to zaufanie bierze?
- Jak je rozwijać?
- Jak nas wspiera?
Ale też wiele innych kwestii zostało poruszonych w tym odcinku, no bo kiedy spotyka się Manifestorka z Projektorką no to siłą rzeczy pojawiły się dygresje na temat godzin pracy, a także potencjałów i talentów. A skoro gościnią jest Justyna Kwiatkowska, Tłumaczka Wszechświata to posłuchasz też o znakach od Wszechświata – czyli tych szczególnych sytuacjach, osobach, możliwościach, które pojawiają się przypadkiem-nie przypadkiem, żeby coś nam pokazać, gdzieś nas pokierować, pomóc nam doświadczyć czegoś, co jest niezbędne, aby zrealizować nasz potencjał. Kwestia tylko czy zauważymy i się stawimy.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 16. Od wypalenia do stanięcia w swojej mocy. Rozmowa z Anną Rogowską
Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu, w którym rozmawiam z Anną Rogowską – psycholożką, coachką i terapeutką ciała. Ekspertką pracy poprzez baśnie. Współzałożycielką Szkoły Wrażliwości. Ania wspiera kobiety, które zasiadają w archetypie Uzdrowicielki, czyli zawodowo zajmują się pomaganiem.
Rozmawiamy o wypaleniu, które jest wołaniem Ciała i Duszy do zatrzymania. Sygnałem, że odeszłaś od siebie, potrzebujesz zwrócić się Ku Sobie, wsłuchać się w siebie i się sobą zaciekawić, aby ostatecznie stanąć w swojej mocy.
Posłuchasz o
- tym, co nie pozwala się zatrzymać
- powrocie do ciała i jego mądrości
- oswajaniu kobiecości
- odzyskiwaniu dostępu do własnej mocy i o tym dlaczego się jej boimy
- wsparciu baśni i archetypów w tej drodze.
Anię znajdziesz na jej stronie: https://www.anna-rogowska.pl/
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 15. Droga Ku Sobie Agaty Kulińskiej - jak dokonać zmiany zawodowej i siebie nie zgubić?
Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Agatą Kulińską “Wiedźmą (czyli, tą która wie) tańczącą z liczbami na Poziomie Miłości”, jak siebie nazywa, o jej drodze Ku Sobie.
Zaprosiłam Agatę ponieważ moją intencją było pokazanie, na podstawie historii Agaty, że zmiana zawodowa nie musi być rewolucją, że można ją przeprowadzić małymi krokami, dać sobie czas i przestrzeń na eksperymentowanie, testowanie i sprawdzanie, dbając jednocześnie o siebie i swoje potrzeby. O czym posłuchasz:
- o symptomach wypalenia: zmęczeniu, poczuciu braku sensu, braku zaangażowania, depresji i dlaczego nie wolno ich lekceważyć
- o poszukiwaniu ścieżki serca jako procesie
- o tym, dlaczego warto poznać siebie, kiedy decydujesz się prowadzić własny biznes
- co wziąć pod uwagę, kiedy planujesz własny biznes
- o znaczeniu doceniania siebie
- o tym, co pomaga w nazywaniu mocnych stron
Zapraszam:)
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 14. O podejmowaniu decyzji
Zmiana wymaga decyzji i sama dobrze wiem, jak ciężko czasem taką decyzję podjąć. Im większa zmiana tym więcej wątpliwości i rozkmin. Dlatego w tym odcinku podcastu dzielę się moimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat podejmowania decyzji.
Posłuchasz o
- tym, co wspiera w podejmowaniu dobrych decyzji
- o tym, co z podejmowaniem decyzji mają wspólnego mandale
- o decyzjach z poziomu głowy i z poziomu serca
- o lęku przed popełnieniem błędu i jak sobie z nim radzić.
Zapraszam:)
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 13. Rozmowa z Katarzyną Mathis: Jak Numerologia pomaga odkrywać potencjały.
W tym odcinku goszczę Katarzynę Mathis, twórczynię marki Numerologia Sukcesu. Rozmawiamy o potencjałach. Zaczynamy naszą rozmowę od cudownego cytatu Geralda Huthera, którego książka w połączeniu z moimi doświadczeniami sprawiła, że zaczęłam zastanawiać się, czy nie można by inaczej, bardziej skutecznie, uczyć się i pracować w oparciu o potencjały właśnie. Posłuchasz o tym:
- czym jest numerologia
- co może się zdarzyć, kiedy przeczuwamy swoje potencjały, ale ich nie wykorzystujemy albo tkwimy w jakimś miejscu, w którym te nasze wyjątkowe dary nie mogą się ujawnić
- co sprawia, że czasem trudno nam po te potencjały w sobie odnaleźć i po nie sięgnąć
- jak numerologia może nam pomóc w odkryciu naszych potencjałów
- o odpowiedzialności za swoje potencjały i decyzje.
- o granicach odpowiedzialności, jako osoby wspierające innych w ich rozwoju
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 12. Rozmowa z Kamilą Miłkowską: Jak Human Design pomaga tworzyć codzienność w zgodzie ze sobą.
Do tego odcinka podcastu zaprosiłam Kamilę Miłkowską, bo podobnie jak Kamila wierzę, że kiedy uświadomimy sobie dary z jakimi przyszliśmy na świat, uwierzymy w nie to zaczniemy działać efektywniej, w sposób szanujący naszą indywidualność, a jednocześnie dający nam poczucie sensu i spełnienia, innymi słowy z większą lekkością. I choć Human Design może być pomocny w wielu obszarach życia dzisiaj skupiamy się właśnie na tym:
- jak Human Design pomoże Ci dostrzec i docenić twoją wyjątkowość i niepowtarzalność i wykorzystać tę wiedzę do działania w zgodzie ze sobą i wybierania siebie na co dzień
- ale też o drodze, jaka jest potrzebna, aby zaakceptować wiedzę, jaką oferuje ten system i zacząć z niej świadomie korzystać
Na stronie Kamili www.lazurowestudio.pl możesz już wygenerować graf w języku polskim. Bardzo polecam🙂
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 11. O zadaniowości, czyli jak schematy, wzorce, programy utrudniają zmianę
W ostatnim odcinku serii o odporności na zmianę opowiadam o naszych schematach działania lub programach, z którymi idziemy przez życie. Rozpakowuję zadaniowość i na jej przykładzie pokazuję jak takie nierozpoznane, a jednocześnie mocno zakorzenione sposoby działania wpływają na naszą codzienność. Ten odcinek pokazuje też, że zmiana na zewnątrz bez zmiany tych schematów i programów to tylko kosmetyka, zmiana tła, a problem pozostaje, choć może w innej postaci. I dotyczy to zarówno zmiany pracy jak i związków.
W tym odcinku
- sprawdzam, czy zadaniowość jest na pewno taka fajna, jak się wydaje
- jaką funkcję pełni zadaniowość i inne programy takie jak perfekcjonizm, zosiosamosizm, nadodpowiedzialność, pracowitość
- dlaczego zadaniowym trudno się zatrzymać
- co zadaniowość ma wspólnego z kobiecością
- jak baśń i sen pomogły mi zobaczyć schemat
- co jest potrzebne aby zmienić schemat
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 10. Strażnicy zmiany - emocje.
Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu, w którym kontynuuję opowieść o tym, co może powstrzymywać Cię przed wyjściem do zmiany lub sprawiać, że utykasz w drodze do upragnionego celu. Wszystko po to, aby łatwiej było Ci nakreślić Twoją osobistą mapę odporności na zmianę i sięgnąć po radość, spełnienie, poczucie sensu i codzienność w Twoim rytmie.
Mówiłam już o przekonaniach i roli Twojego układu nerwowego, a dzisiaj czas na moje ulubione emocje. I wiem, że o emocjach było już sporo, ale jeszcze nie w tym kontekście. Starałam się opowiedzieć o różnych aspektach tego, jak emocje mogą nas zatrzymywać, więc mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
Chętnie przeczytam o tym, co dla siebie zabierasz i będę wdzięczna za polecenie, komentarz, serduszko ❤️.
Podcast. Odcinek 9. O lekkości w wychodzeniu do zmiany i działaniu z punktu widzenia układu nerwowego.
Co wspólnego ze zmianą ma stan Twojego układu nerwowego? Okazuje się, że bardzo dużo. W tym odcinku zajmuję się kolejnym czynnikiem, który może znajdować się na Twojej osobistej mapie odporności na zmianę. O czym dowiesz się z tego odcinka:
- jakie są trzy dostępne stany układu nerwowego
- jakie zachowania i reakcje mogą się pojawić w każdym z tych stanów i jak wpływa to na twoją skuteczność, gotowość do wychodzenia do nowego, mierzenia się z trudnościami, ale też na lekkość w działaniu
- co mi pomogło uzyskać najbardziej optymalny stan bezpieczeństwa
- jak rozumiem strefę komfortu w kontekście układu nerwowego
- co wspólnego z układem nerwowym ma samoakceptacja
Serdecznie zapraszam:)
Chętnie przeczytam o tym, co z Tobą zarezonowało i będę wdzięczna za udostępnienie, jeśli czujesz że znasz kogoś kto może skorzystać. ❤️
Podcast. Odcinek 8. Dlaczego zmiana się nie udaje i utykasz w drodze do wymarzonego celu.
Zmiana. Marzysz o niej, podejmujesz postanowienia, wyznaczasz cele, ale coś sprawia, że utykasz po drodze. Nie jesteś z tym sama. Badania pokazują, że pragnienie i motywacja do zmiany nie wystarczą, nawet gdy jest to dosłownie kwestia życia i śmierci. W tym odcinku posłuchasz o tym:
- Co sprawia, że mimo szczerych chęci zmiany utykasz w drodze do upragnionego celu?
- Co to są przekonania?
- Jakie przekonania trzymały mnie w miejscu i nie pozwalały zmienić pracy?
- Jak rozpoznaję, rozpakowuję i zmieniam przekonania?
- Dlaczego samo uświadomienie sobie przekonania nie wystarczy?
- Dlaczego niektóre przekonania zmienić łatwiej niż inne?
Podcast. Odcinek 7. Ty też możesz sięgać po życie jakiego pragniesz.
Chciałabyś od życia czegoś więcej, coś Cię zaczyna gnieść i uwierać i nawet pojawiają się pierwsze myśli o zmianie, ale nic w tym kierunku nie robisz , bo
- czujesz, że nie wiesz, czego naprawdę chcesz i w jakim konkretnie kierunku chcesz zmierzać i w związku z tym myślisz sobie, że w takim razie to jeszcze nie ten czas
- albo zmiana kojarzy ci się z czymś dużym i nagłym i co wymaga dużych inwestycji i w związku z tym nie jest jeszcze dla ciebie dostępna?
Jeśli tak, to serdecznie zapraszam cię do wysłuchania tego odcinka podcastu. Mam nadzieję, że moje własne doświadczenia pomogą ci uwierzyć, że zmiana i życie jakiego pragniesz są dostępne również dla ciebie. Niezależnie od tego, w jakim miejscu teraz jesteś i jakimi zasobami dysponujesz.
Podcast. Odcinek 6. Rozmowa z Joanną Fularczyk o kryzysie jako szansie i o tym, jak samoświadomość pomaga o siebie w kryzysie zadbać.
Posłuchasz o:
- Kryzysie, który zjawia się nieproszony, powoduje zamieszanie, wzbudza wiele trudnych emocji. Zatrzymuje w pół drogi.
- Ale też o kryzysie, który zmienia się w szansę. Szansę na zatrzymanie, refleksję. I który staje się bodźcem do zmiany.
- Samoświadomości, która pomaga w tym trudnym czasie się odnaleźć.
- Wykorzystywaniu swoich zasobów
- Koniach, i o tym jak programy z nimi wspierają w pogłębianiu samoświadomości orazprzygotowują do radzenie sobie z sytuacjami trudnymi, i nie tylko.
Serdecznie zapraszam!
Podcast. Odcinek 5. Rozmowa z Dominiką Tarnacką o tym, jak samoświadomość pomaga w budowaniu mocnej, autentycznej marki i prawdziwego życia
Do tego odcinka zaprosiłam Dominikę Tarnacką, projektantkę kobiecych marek. Bo prawdziwe historie inspirują i dodają odwagi do zmian.
Jakie wątki poruszamy:
- Czy potrzebujesz mieć firmę, aby budować swoją markę?
- Jakie znaczenie ma osobista historia w tworzeniu wyróżniającej się marki i świadomego życia?
- Po co Ci Twoje trudności?
- Jak w życiu i w biznesie pomaga sprecyzowane “dlaczego”, wizja i misja?
- Jak dobra relacja ze sobą wspiera budowanie relacji z klientem?
- Przywództwo w budowaniu marki (i nie tylko).
- Jak grupa i proces grupowy wspierają Twój rozwój?
Serdecznie zapraszam!
Podcast. Odcinek 4. Rozmowa z Judytą Jaworską Duchowość w Biznesie o tym, jak rozwój osobisty i poznawanie siebie pomogły jej odnaleźć ścieżkę serca i odmienić swoje życie i jak wykorzystuje samoświadomość, aby wspierać swoje klientki
Serdecznie zapraszam do wysłuchania 4 odcinka, w którym rozmawiam z Judytą Jaworską o:
- alchemicznej podróży do siebie, czyli odkrywaniu siebie, które pomaga odzyskać wewnętrzną wolność i sprawczość różnych obszarach życia
- samoakceptacji, która pomaga sobie zaufać i stanowi klucz do własnej mocy
- wypaleniu zawodowym, jako konsekwencji życia nie swoim życiem
- o tym, czym się różni strefa komfortu od strefy przetrwania
- działaniu i refleksji jako drodze do zmiany niesłużących schematów i przekonań
Serdecznie zapraszam, jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale się boisz lub nie wiesz w jakim kierunku pójść. Jeśli kochasz wolność i marzysz o poczuciu sprawczości w swoim życiu. Jeśli chcesz żyć swoim, nie cudzym życiem.
Podcast. Odcinek 3. Samoświadomość w relacjach
Serdecznie zapraszam do wysłuchania 3 odcinka, w którym opowiadam o tym, jak samoświadomość wspiera nas w budowaniu dobrych relacji oraz jak jej brak może nam budowanie relacji utrudniać. Posłuchasz o:
- myślach i ocenach i ich wpływie na Twoje reakcje
- wewnętrznym dziecku
- oczekiwaniach
- pytaniach, które pomagają rozwijać samoświadomość
Wszystkie te aspekty dają o sobie znać w relacjach, dlatego warto mieć ich świadomość.
Podcast. Odcinek 2. O co chodzi w rozwoju osobistym i jak pomagają w nim konie?
Serdecznie zapraszam do wysłuchania odcinka, w którym opowiadam o tym,
- czym jest rozwój osobisty,
- w jakich obszarach może nas wspierać,
- a także dlaczego konie tak skutecznie pomagają nam rozwijać samoświadomość.
Podcast. Odcinek 1. Felix felicis, konie i głos serca
W tym odcinku opowiadam o tym:
- jak doświadczam koni
- jak konie pomagają dotrzeć do autentycznych części siebie
- dlaczego wybrałam taką formę wspierania innych w rozwoju osobistym.