Od zmęczenia
do radości i lekkości

We Własnym Biznesie

BEZPŁATNE WYDARZENIE ONLINE

20, 22, 24 maja 2024

GODZ. 11.00 - 12.30/13.00

Czy to o Tobie?

Odeszłaś z etatu i masz już swój wymarzony biznes, ale po pierwszych miesiącach entuzjazmu wywołanego efektem nowości, zaczynasz doświadczać dejavu?  – Okazuje się, że znowu ciągle jesteś w pracy. Zmieniłaś tło, ale szef pozostał, bo często ten wewnętrzny jest nieporównywalnie bardziej wymagający niż ten rzeczywisty.

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to jesteś we właściwym miejscu.

Pozwól, że zadam Ci jeszcze kilka pytań. Pytań, których mnie nikt nie zadał, a które chciałabym usłyszeć kilka lat temu:

Jak długo już jesteś w tej sytuacji?

Co już robiłaś oraz co się sprawdzało, a co nie? 

Jak długo jeszcze dasz radę?

A teraz wyobraź sobie jak by to było...

Układać swój biznes nie gubiąc w tym siebie, swoich potrzeb, wartości i indywidualności?

Ufać sobie, swojej intuicji, ciału podejmując decyzje?

Nie wiem jak Ty, ale ja wierzę, że możemy działać skutecznie, czerpać radość i satysfakcję z życia, kroczyć ścieżką własnego serca i  się nie wypalać.

Jednak, aby to robić potrzebujesz najpierw dowiedzieć się, co tak naprawdę sprawia, że działasz i pracujesz w taki, a nie inny sposób oraz przypomnieć sobie co jest dla Ciebie osobiście ważne. Dopiero wtedy możesz zadać sobie pytania:

Dokąd zmierzam? Jak chcę, żeby wyglądało moje życie? Co chcę wnosić do świata?

I dlatego…  

Zapraszam Cię na bezpłatne 3 dniowe wydarzenie online

Podczas, którego zatrzymasz się na chwilę i zwrócisz Ku Sobie, dowiesz się, co jest Ci potrzebne, aby stanąć w swojej mocy, przywrócić radość i lekkość.  A oto co czeka Cię w poszczególnych dniach, czyli dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu:)

Dzień 1
20 maja - poniedziałek
11.00-12.30

W pierwszym dniu poznasz przyczyny utraty energii i zmęczenia. Skupimy się na przyczynach zewnętrznych, stresie, emocjach jak i wpływie Twojej historii na sposób, w jaki pracujesz, angażujesz się i budujesz swój biznes. Dowiesz się, na co zwracać uwagę na co dzień i stworzysz osobistą mapę czynników drenujących i blokujących Twoją energię. Dopiero kiedy poznasz prawdziwą przyczynę problemu, będziesz mogła dobrać najlepsze lekarstwo.  

Dzień 2
22 maja - środa
11.00-13.00

W drugim dniu weźmiesz udział w praktycznym warsztacie, podczas którego odkryjesz, jakie przekonania kryją się za twoimi codziennymi wyborami i nie pozwalają Ci pracować w bardziej przyjazny dla Ciebie sposób i dowiesz się jak je przetransformować. Określisz, do czego zmierzasz w swojej codzienności, abyś działała skutecznie.

Dzień 3
24 maja - piątek
11.00-12.30

W trzecim dniu stworzysz plan działania, który małymi krokami pozwoli Ci bardziej zadbać o swój dobrostan, regenerować się, abyś była bardziej efektywna bez wypalania się i aby w twojej codzienności było więcej radości i lekkości.

Szczegóły organizacyjne
  1. Spotykamy się 20, 22, 24 maja na platformie Zoom. Linki zostaną przesłane na Twój adres mailowy po zapisie na wydarzenie. Prześlę również przypomnienie tuż przed wydarzeniem. Proszę pamiętaj o sprawdzeniu folderu spam oraz oferty, gdyby po zapisie nie dotarła do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu. 
  2. Przed wydarzeniem otrzymasz ode mnie materiały do pobrania. Możesz przygotować również własny notatnik rozwojowy, w którym zapiszesz swoje odkrycia.
  3. Spotkania będą miały charakter interaktywny, jednak Tobie pozostawiam decyzję, na ile aktywnie chcesz uczestniczyć.
  4. Wszystkie spotkania  będą nagrywane.  Nagrania otrzymasz na maila następnego dnia po spotkaniu i będziesz miała do nich dostęp do 30 maja włącznie. 
  5. Po zakończeniu części nagrywanej będziesz mogła zadać mi pytania, podzielić się refleksjami.

Przeczytaj opinie kobiet, które ze mną pracowały

Bardzo dziękuję Pani Joanno za cenne wydarzenie – wniosło dla mnie wartościowe treści i uświadomienia ❤️ Zwłaszcza pierwsze spotkanie bardzo do mnie przemówiło (ma Pani dar przekazywania wiedzy – proszę nie ustawać!) – pierwszy raz spotkałam się z takim syntetycznym przekazem na ten temat i odkryłam, że symptomy wypalenia pojawiły się u mnie w przeszłości dwukrotnie, choć nigdy nie zostały tak nazwane….

Anna

Joannę wyróżnia głęboka uważność i czułość na słowa, detale, symbole, wszystko to co wydarza się podczas spotkania. Umiejętnie łączy pojawiające się elementy w całość. Jest jak detektyw w sukience. Łagodne a zarazem zdecydowane prowadzenie oraz otwierające pytania pozwoliły mi na bezpieczne wyrażenie moich emocji. Puścił też dyskomfort w dolnej części kręgosłupa. A w życiu zawodowym stawiam kolejne kroki. Serdecznie polecam sesje z Joanną.

Monika
Hanna

Cześć, jestem Asia Janas-sajdak!

Przewodniczka w Drodze Ku Sobie. Pomagam kobietom zagrożonym wypaleniem usłyszeć siebie, zdiagnozować czynniki prowadzące do wyczerpania, oraz dokonać zmiany, która przyniesie radość i poczucie sensu, a jednocześnie pozwoli zadbać o siebie. 

Potwornie bałam się zmiany, nie mając świadomości, co tak naprawdę trzyma mnie w miejscu, w którym się wypalam, kurczę i z dnia na dzień tracę radość życia. W rezultacie decyzję o zmianie podjęłam w najgorszy możliwy sposób, który Tobie odradzam – w momencie, w którym ciało powiedziało basta. Zwlekałam zbyt długo i zafundowałam sobie ekstremalne wyczerpanie – za wszelką cenę, bez wytchnienia próbując znaleźć akceptację na zewnątrz.  Objawiało się to ciągłym dawaniem innym, toksyczną pracowitością, perfekcjonizmem, zupełnym zaniedbaniem potrzeb moich i mojego ciała, brakiem umiejętności zatrzymywania się i prawdziwego odpoczynku.

W 2021 roku ukończyłam szkołę facylitatorów programów rozwojowych z końmi Agaty Wiatrowskiej i podjęłam decyzję o zmianie – opuściłam pracę na etacie i założyłam własną działalność, ponieważ chcę wykorzystywać moją wiedzę i doświadczenie, aby wspierać inne kobiety. Od tamtej pory rozwijam swój warsztat pracy i opracowuję własne metody. 

Prywatnie jestem partnerką i mamą nastolatka. Uwielbiam podróże, konie, wycieczki w góry i do lasu. Jestem introwertyczką, więc preferuję głębokie rozmowy w kameralnym gronie. Marzę o tym, żeby kiedyś zamieszkać w Hiszpanii. Według Human Design jestem Projektorką o profilu 5/1.

Jeśli głęboko w sercu czujesz, że już czas coś zmienić, wybierać to, co Cię karmi i wzmacnia, pracować w sposób, który daje Ci poczucie sensu,  przy zachowaniu przestrzeni na inne ważne aspekty Twojego życia – odpoczynek, rodzinę, przyjaciół, pasje, ale coś Cię powstrzymuje serdecznie zapraszam Cię na wydarzenie.