Od wypalenia
do radości i lekkości

BEZPŁATNE WYDARZENIE ONLINE

8, 9 i 11 KWIETNIA 2024

GODZ. 18.00 - 19.30/20.00

Czy brzmi to dla Ciebie znajomo?
Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to jesteś we właściwym miejscu.

Bo te objawy mogą wskazywać na syndrom wypalenia, który odbiera zdrowie, radość, wpływa na relacje i może na długo wyłączyć z życia zawodowego. Sama doświadczyłam pełnoobjawowego wypalenia więc wiem, że zdecydowanie lepiej mu zapobiegać niż leczyć. 

Dlatego pozwól, że zadam Ci jeszcze kilka pytań. Pytań, których mnie nikt nie zadał, a które chciałabym usłyszeć kilka lat temu:

Jak długo już jesteś w tej sytuacji?

Co już robiłaś oraz co się sprawdzało, a co nie? 

Jak długo jeszcze dasz radę?

A teraz wyobraź sobie jak by to było...

Nie musieć czekać do emerytury, żeby zacząć cieszyć się życiem i w końcu mieć więcej czasu dla siebie?

Pracować z poczuciem sensu i spełnienia?

Układać swoją codzienność, nie gubiąc w tym siebie, swoich potrzeb, wartości i swojej indywidualności?

Nie wiem jak Ty, ale ja wierzę, że możemy działać skutecznie, czerpać radość i satysfakcję z życia, kroczyć ścieżką własnego serca, pracować z poczuciem sensu i  się nie wypalać. Jednak jeśli obserwujesz u siebie pierwsze symptomy wypalenia to możesz popatrzeć na tę sytuację jako  szansę. Szansę na zatrzymanie i  zwrócenie się Ku Sobie, przypomnienie sobie o tym, co dla Ciebie jest ważne, nazwanie swoich potrzeb, a w konsekwencji na przywrócenie radości, poczucia sensu i spełnienia. I dlatego …

Zapraszam Cię na bezpłatne 3 dniowe wydarzenie online

Podczas, którego zatrzymasz się na chwilę i przyjrzysz swojej codzienności zarówno zawodowej jak i osobistej. A oto co czeka Cię w poszczególnych dniach, czyli dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu:)

Dzień 1
8 kwietnia - poniedziałek
18.00-19.30

W pierwszym dniu poznasz przyczyny utraty energii i wypalenia. Skupimy się na przyczynach organizacyjnych, stresie, emocjach jak i wpływie twojej osobistej historii na sposób, w jaki pracujesz i się angażujesz. Dowiesz się na co zwracać uwagę na co dzień i stworzysz osobistą mapę twojej sytuacji. Dopiero kiedy poznasz prawdziwą przyczynę problemu, będziesz mogła dobrać najlepsze lekarstwo.  

Dzień 2
9 kwietnia - wtorek
18.00-20.00

W drugim dniu weźmiesz udział w praktycznym warsztacie, podczas którego odkryjesz, jakie przekonania kryją się za twoimi codziennymi wyborami i nie pozwalają Ci pracować w bardziej przyjazny dla Ciebie sposób i dowiesz się jak je przetransformować.

Dzień 3
11 kwietnia - czwartek
18.00-19.00

W trzecim dniu stworzysz plan działania, który małymi krokami pozwoli Ci bardziej zadbać o swój dobrostan, regenerować się, abyś była bardziej efektywna bez wypalania się i aby w twojej codzienności było więcej radości i lekkości.

Szczegóły organizacyjne
  1. Spotykamy się 8, 9 i 11 kwietnia na platformie Zoom. Linki zostaną przesłane na Twój adres mailowy po zapisie na wydarzenie. Prześlę również przypomnienie tuż przed wydarzeniem. Proszę pamiętaj o sprawdzeniu folderu spam oraz oferty, gdyby po zapisie nie dotarła do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu.  
  2. W poniedziałek i czwartek spotkania będą trwały około 90 minut. We wtorek spotkanie potrwa około 120 minut ze względu na warsztat. W trakcie warsztatu będziemy pracować także w grupach.
  3. Przed wydarzeniem otrzymasz ode mnie materiały do pobrania. Możesz przygotować również własny notatnik rozwojowy, w którym zapiszesz swoje odkrycia.
  4. Spotkania będą miały charakter interaktywny, jednak Tobie pozostawiam decyzję, na ile aktywnie chcesz uczestniczyć.
  5. Wszystkie spotkania  będą nagrywane.  Nagrania otrzymasz na maila następnego dnia po spotkaniu i będziesz miała do nich dostęp do 16 kwietnia włącznie. 
  6. Po zakończeniu części nagrywanej będziesz mogła zadać mi pytania, podzielić się refleksjami.

Przeczytaj opinię jednej z kobiet, która ze mną pracowała

Bardzo dziękuję i z całego serca polecam sesje z Joanną. Jej empatia, wiedza i zrozumienie buduje bezpieczną atmosferę, która pozwala wejść w sedno trudności. Asia w bardzo kompetentny i czujny sposób pilnuje przestrzeni procesu coby go domknąć i wysycić, a nie odhaczyć czy przejść szybko do innego tematu. Asia pomogła mi nazwać wiele rzeczy/mechanizmów/części co poszerzyło moją świadomość i umożliwiło uprządkować chaos panujący w mojej głowie. Asia robi przestrzeń na człowieka i jego emocje, nie ma przy niej uczucia, że „głupio” coś powiedzieć czy zrobić, wszystko może przy niej wybrzmieć. Co więcej bardzo sobie cenię wspólne po-sesyjne podsumowanie i zebranie w całość tego wszystkiego co się zadziało, plus opis krok po kroku całego procesu, dzięki temu zabrałam ze sobą narzędzia, które dla mnie działają i które mogę wykorzystać na co dzień. Dziękuję ❤️
 
Barbara Myszka

Cześć, jestem Asia Janas-sajdak!

Przewodniczka w Drodze Ku Sobie. Pomagam kobietom zagrożonym wypaleniem usłyszeć siebie, zdiagnozować czynniki prowadzące do wyczerpania, oraz dokonać zmiany, która przyniesie radość i poczucie sensu, a jednocześnie pozwoli zadbać o siebie. 

Potwornie bałam się zmiany, nie mając świadomości, co tak naprawdę trzyma mnie w miejscu, w którym się wypalam, kurczę i z dnia na dzień tracę radość życia. W rezultacie decyzję o zmianie podjęłam w najgorszy możliwy sposób, który Tobie odradzam – w momencie, w którym ciało powiedziało basta. Zwlekałam zbyt długo i zafundowałam sobie ekstremalne wyczerpanie – za wszelką cenę, bez wytchnienia próbując znaleźć akceptację na zewnątrz.  Objawiało się to ciągłym dawaniem innym, toksyczną pracowitością, perfekcjonizmem, zupełnym zaniedbaniem potrzeb moich i mojego ciała, brakiem umiejętności zatrzymywania się i prawdziwego odpoczynku.

W 2021 roku ukończyłam szkołę facylitatorów programów rozwojowych z końmi Agaty Wiatrowskiej i podjęłam decyzję o zmianie – opuściłam pracę na etacie i założyłam własną działalność, ponieważ chcę wykorzystywać moją wiedzę i doświadczenie, aby wspierać inne kobiety.

Prywatnie jestem partnerką i mamą nastolatka. Uwielbiam podróże, konie, wycieczki w góry i do lasu. Jestem introwertyczką, więc preferuję głębokie rozmowy w kameralnym gronie. Marzę o tym, żeby kiedyś zamieszkać w Hiszpanii. Według Human Design jestem Projektorką o profilu 5/1.

Jeśli głęboko w sercu czujesz, że już czas coś zmienić, wybierać to, co Cię karmi i wzmacnia, pracować w sposób, który daje Ci poczucie sensu, w miejscu, w którym możesz być sobą i rozwijać skrzydła, przy zachowaniu przestrzeni na inne ważne aspekty Twojego życia – odpoczynek, rodzinę, przyjaciół, pasje, ale coś Cię powstrzymuje serdecznie zapraszam Cię na wydarzenie.